TEY Bilişim 01.11.2019 tarihinden bugüne kadar müşteri ve müşteri memnuniyeti odaklı projeler geliştirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Fethiye’de bulunan ama tüm Türkiye’ye hizmet veren bir işletme olarak amacımız kişi ya da kurumları, özellikle herkesin eve kapanmak zorunda olduğu şu zor günlerde Internette bulunabilir yapmak.

Bize göre zaman en önemli sermayedir. Bu yüzden de projelerimizi zaman odaklı olarak geliştiriyoruz. Peki nedir bu zaman odaklı projeler.

TEY Entegrasyon yazılımımız, bilindik pazaryerleri ile muhasebe yazılımları arasında iletişim kurmak suretiyle gelen siparişlerinizi otomatik olarak aktarmak ya da ürünlerinizi belirlediğiniz oranlarda fiyatlandırarak ilgili pazaryerleri ve internet sitelerinde yayınlamaktadır. Siz gelen siparişleriniz için fatura oluşturmak için bir personel görevlendirmek yerine gelen siparişi hazırlamaya ve kahvenizi yudumlayamaya zaman ayırın. Fiyatı bir kere belirleyin ve her bir ürün için tek tek uğraşmak yerine TEY Entegrasyon tüm ürünlerinizi yayınlasın. Devam etmekte olan rakip analizi projemiz ile rakiplerinizi de takip edip fiyatlandırmayı buna göre yapabilirsiniz.

Her anınızda yanındayız!

Bizimle çalıştığınız sürece projenizi birlikte büyütüyoruz. Her işletmeye göre farklı ölçeklerde talep ya da revizyon talepleri gelebilmekte. Bu yüzden tüm yazılımlarımızda parametrik yapılandırma ile bir işletmenin işine yaramayacak olan ürünümüzü diğer işletmede açıp kapatmak suretiyle karmaşanın önüne geçiyoruz. Fikirlerinize önem veriyoruz. Yapacak olduğunuz taleplerden zaman maliyetimizi çok etkilemediği sürece ekstra ücretlendirmeyle sizi bunaltmıyoruz. 

Bulunabilirliğiniz için çalışıyoruz!

İnternet siteniz ne kadar iyi olursa olsun, eğer birileri sizi bulamıyorsa yani internette fark edilemiyorsanız sitenizin bir anlamı kalmaz. 

Biz size sadece web sitesi yapmıyoruz. Sizin sitenizin internet ortamında da bulunabilirliği için çalışıyoruz. Sitenizi biz tasarlamamış olsak bile bulunabilirliğiniz için size danışmanlık yapıyoruz. 

SEO çalışmalarımız, sosyal medya danışmanlığımız, doğru yerde doğru grafiklerle size yol gösteriyoruz.

Hız bizim için önemli. Site yönetimi sizin tarafınızdan takip ediliyor olsa bile tarafımızca rutin kontrolleri yapılarak hatalı olan eklentiler, bileşenler ve içerikler konusunda size rapor sunulur. 

Kimlerle Entegreyiz?

Muhasebe Yazılımları

Pazaryeri ve E-Ticaret Platformları

Kargolar

Aras Kargo
PTT Kargo

E-Fatura / E-Arşiv Fatura

Çözüm Ortaklarımız

Antivirüs

Sms ve Özel Numara Sağlayıcısı

Ödeme Aracısı

Bayilerimiz

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba!

Ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.